Yaşam

Ufuk Özkan… ‘ORGAN NAKLİNE GEREK YOK!’

SAĞLIK DURUMUNUZU PAYLAŞIN

Tedavi süreci iyi giden Özkan, son sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, müjdeli haberi şöyle duyurdu:

“ORGAN NAKLİNE GEREK YOK”

Hastanede 15. gün. Arayan, soran, dua eden ve beni sosyal medyada hiç yalnız bırakmayan sizler… Çok şükür; O kadar çok sevgilim var ki… Bana güç oldun. O zaman size bir müjde vereyim;

Organ nakline gerek yok ilaçlara devam… Alanlara en kısa sürede dönüş yapacağım. Gülmeye devam et, gülmeye devam et. Hepinize; abilerim, ablalarım, abilerim… Sarılmak istiyorum, desteğiniz paha biçilemez.

İyi ki… Sevdiklerime, güler yüzlü ve içten hemşirelere, düşmeyeyim diye beni yıkayan Ahmet kardeşime, diyet yemeklerini tatlandıran, küçük kaçamaklar yaşamamı sağlayan Sibel kardeşime. , ben uyurken bile her saat odamı kontrol eden Alihan abime, her gün resmen odamı bölen Zeynep ablama. Allah sizden ve adını hatırlayamadığım tüm sağlık çalışanlarından razı olsun.

. Sağlık ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya güç ve inanç veren çağrı ve açıklamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ruhlar bölünmeye devam ederse 1 hafta sonra taburcu olacağım. Tamamen hazır olana kadar bir yere gitmiyoruz çünkü bazı kan fiyatlarını ayarlamamız gerekiyor.

Ama merak etme, kapıdan uzaklaşmıyorum. Daha uzun yıllar buradayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu