Ekonomi

TÜRKKEP ve TÜRMOB’dan KEP işbirliği

İSTANBUL (İGFA) – TÜRMOB ve TÜRKKEP arasında gerçekleşen işbirliği ile; TÜRKKEP servisleri ile entegre çalışan TÜRMOB KEP sayesinde profesyoneller ve müşterileri kendileri için hazırlanan özel paketlerden yararlanabiliyor ve avantajlı koşullarla Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) sahibi olabiliyorlar.

Ayrıca TÜRMOB’un LUCA muhasebe yazılımı ile TÜRKKEP’in servisleri arasındaki entegrasyon sayesinde; LUCA kullanan 4 milyondan fazla çalışan ve 1,5 milyondan fazla vergi mükellefi, insan kaynakları ile ilgili tüm süreçleri KEP üzerinden yöneterek zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor.

TÜRKKEP’in TÜRMOB üyesi profesyoneller ve müşterileri için hazırladığı özel paketlerde; KEP hesabı, işlem yetkisi, gönderi sayısı, posta kutusu alanı, SMS bildirimi gibi hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

KEP’liler olarak iş süreçlerini dijitalleştiren meslek sahipleri ve odalar, pahalı belge değişimlerini (abonelik bildirimi, sözleşmeler vb.) TÜRMOB ile yasal, hızlı ve ucuz hale getiriyor. Profesyoneller kamu kurum ve kuruluşları (vergi dairesi, belediyeler vb.) ile olan tüm hukuki yazışmalarını KEP üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Meslek mensupları ile müşterileri arasında sözleşmeler, fatura itirazları, ihtarlar gibi hukuki değeri olan belgeler KEP üzerinden iletişime geçilerek hukuki geçerliliği olan alternatif bir bağlantı kanalı oluşturulur. Bu iş birliği sayesinde TÜRMOB üyesi profesyoneller ve müşteri firmalar; kişi, kurum ve kuruluşlarla her türlü resmi yazışma ve belge paylaşımını yasal olarak dijital ortamda gerçekleştirebilir.

KEP paketlerinden avantajlı koşullarla yararlanmak isteyen profesyoneller ve müşteri firmalar, KEP sözleşmelerini https://www.turmobkep.com.tr/ adresi üzerinden TÜRMOB KEP platformunu kullanarak elektronik imza ile online olarak imzalayabilirler.

karapurcekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu