Ekonomi

Türkiye’de %100 Rusça ve İngilizce Emlak Arama Deneyiminin Adresi: Hepsi Gayrimenkul

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama süreçlerinin online adresi olan Hepsiemullak, bir süredir taşınabilir uygulamalara özel geliştirdiği İngilizce dil ekini de hem İngilizce hem de Rusça olarak tüm platformlarda yayına aldı.

2006 yılında kurulan ve hızla büyüyen Hepsi Emlak, Türkiye’nin en çok tercih edilen emlak portallarının ortasında yer almaktadır. 17 yıldır geliştirdiği teknolojilerle her geçen gün büyüyen portal, hizmet verdiği tüm kanallarda geliştirdiği İngilizce ve Rusça dil tabanı sayesinde global yatırımcılara bir adım daha yaklaşıyor. Türkiye’de hizmet veren siteler arasında bir ilk olan Rusça dil eki, global yatırımcılara hizmet vermek isteyen gayrimenkul danışmanları için bir devrim niteliğindedir.

Hepsiemal’i İngilizce veya Rusça kullanmak için; Tüm gayrimenkulleri tarayıcınıza yazdıktan sonra açılan ana sayfanın üst kısmında “EN-RU” yazan küre ikonuna tıklayarak görüntülenmesini istediğiniz dili seçmeniz yeterlidir. Bu seçimden sonra sitenin tüm içeriği seçmiş olduğunuz dilde görüntülenmekte ve kullanıcıların girdiği Türkçe reklam içerikleri yerine yapay zeka tabanlı algoritmalarla geliştirilmiş, orijinal, reklamdan beslenen Rusça ve İngilizce içerikler sunulmaktadır. bilgiler görüntülenir. Bu özelliği ile rakiplerinden tamamen ayrılan portal, müşteri tabanını ve blog içeriklerini Rusça ve İngilizce olarak yeniden tasarlayarak kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

En yeterli %100 yabancı dil deneyimini sağlamak için uzun süredir çalışan tüm gayrimenkuller, yakında taşınabilir uygulamalarında bu özelliği devreye alacak. Tüm gayrimenkul taşınabilir uygulamalarını IOS, Android ve Huawei cihazlarının uygulama mağazalarından indirmek mümkündür.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

simavhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu