Yaşam

Sayısız skandal! Sosyal medya fenomeni dizinden aldığı parçayla makarna yaptığını ve yediğini itiraf etti

Ülkesinde tanınan bir sosyal medya fenomeni olan Paula Gonu, hayatının en “şok edici” kısımlarından bazılarını itiraf ettikten sonra viral oldu. Instagram’da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan genç kadın, içerik üreticisi Nil Ojeda ve Werlyb’in sunduğu ‘Club 113’ podcast’inin son konuğu oldu ve röportajı gündem oldu.

Hikaye, Paula Gonu’nun menisküsünü kırdığı ve ameliyat olmak zorunda kaldığı zamana kadar gidiyor. İnfluencer, operasyondan önce doktorun operasyonun nasıl yapıldığını gözlemlemesini ve nasıl açılıp müdahale edildiğini görmesini istediğini ifade etti.

Fenomen, mide bulandırıcı hafızasıyla ilgili şu sözlerle devam etti: Merakıma şaşıran cerrah bana menisküsümden bir modül isteyip istemediğimi sordu ve ben de kabul ettim. Evime geldiğimde onu yemeye karar verdim.”

Yaratıcı, “Onu yemek istiyorum, o benim ve onu vücuduma geri koymak istiyorum” dedi. Bunun üzerine menisküsüyle Bolonez makarna yapmaya karar veren fenomen, yemeğin tadına baktığını itiraf etti.

Ancak Paula Gonu’nun yaptığı tek tartışmalı itiraf bu değil. Genç kadın, bir kez bir oyun sırasında toplum içinde mastürbasyon yaptığını açıkladı. “Beni kimse görmedi. Uçaktaydım, öyle bir zaman geçirdim ki uyumazsam uyuyamazdım ve uyumak istiyordum. Öyle bir iş yapıyordum ki kapalıydı. Ama mesele bu değil.” halka açık bir yer” diyerek yaptığı açıklamalarla izleyenleri suskun bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu