Haber

Ödül gecesinde yere düşen Melikşah Taş, can dostu Bartu Küçükçağlayan’dan tekme yedi!

Melikşah Taş, Elle Style Awards’da Melike Şahin’e ‘Yılın Stil Sahibi Müzisyen’ ödülünü vereceği sırada gündem olmuştu! Bartu Küçükçağlayan’ın Melikşah Taş’ın düşüşüyle ​​ilgili paylaşımı nasıl en iyi arkadaş olunur sorusuna yanıt verdi! ? Ayrıntılar ?

2023 Elle Style Awards’a “Yılın Stil Sahibi Müzisyeni” ödülünü Melike Şahin’e vermek için katılan Melikşah Taş,

Melike Şahin’in elini tutmaya çalışırken yere düşmesi de gündem oldu! Üzerindeki pantolonun üzerine basarak yere düşen Melikşah Taş, o anları sosyal medya hesabından “Aa ne güzel kadrajdan çıkarmışım… İşin acı tarafı da şu” notuyla paylaştı. Bu benim sahneye çıkarken üçüncü düşüşüm arkadaşlar.”

Melikşah Taş’ın yere düşerek sosyal medyada alay konusu olduğu anlar için can dostu Bartu Küçükçağlayan’dan bir yorum daha geldi!

Baru Küçükçağlayan, konuyu herkesten daha alaycı bir şekilde ele aldığı bu paylaşımı her zamanki gibi yaptı…

“Gerçek dostluk nedir?” Merak ediyorsanız, bu gerçek arkadaşlıktır. Böyle beklenmedik şeyler olduğunda önce deli gibi güler sonra müdahale eder, gerçek bir dost! ? Şaka yapmayan bizden değildir! ?

Ne düşünüyorsun? En yakın arkadaşınızın en uygunsuz zamanda yere düştüğünü görseniz ona gülüp dalga geçer misiniz, hemen yardıma koşar mısınız, doğruyu söyleyin… ?

taskopru-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu