Haber

AK Parti Adayı Tuba Durgut: Bu seçimi öyle iyi kazanacağız ki kaybeden olmayacak

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Müşerref Pervin Tuba Durgut, seçim kampanyası kapsamında Kadıköy’e indi. Durgut, Göztepe 60. Yıl Parkı’nda arkadaşlarıyla veya ailesiyle vakit geçiren, genci yaşlı her yaştan vatandaşla buluşmaya geldi. Vatandaşlarla sohbet ederek talep ve isteklerini dinleyen Durgut, çocuklara boyama kitabı, büyüklere market çantasının bulunduğu hediye paketlerini de verdi.

“BU SEÇİMİN KAZANANI CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE VE YÜZYIL TÜRKİYE OLACAKTIR”

14 Mayıs’ta yapılacak seçimle ilgili açıklamalarda bulunan Müşerref Pervin Tuba Durgut, “Biz her zaman sahadayız. Seçim yaklaştıkça saha çalışmalarımız daha da arttı. Son günlerde halkın teveccühünün daha da arttığını gözlemliyoruz. Özellikle bu bayram, hem 23 Nisan hem de Ramazan Bayramı orta yerine gelince çok olumlu ve keyifli bir gündem oldu. Büyük felaketleri, sıkıntıları atlattık ama milletin inancı, milli birlik ve beraberlik içinde bunların üstesinden geleceğimize dair güçlü bir inanç var. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu sıkıntıların aşılacağına dair güçlü bir inanç var. Bundan dolayı halkımızın yansımasını ve teveccühünü çok iyi görüyorum.

Çok değerli bir seçime gidiyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla değerli bir seçime gidiyoruz. İnşallah bu seçimin kazananı Cumhurbaşkanımız Türkiye olacak ve Türk Asrı Cumhurbaşkanımızın liderliğinde olacaktır. Kaybeden olmayacak şekilde bu seçimi kazanarak, milli birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edeceğiz.

KAYNAK: HABER7

haber-yahsihan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu